O Firmie

BOR-POL
Wyroby Medyczne

BOR-POL

WSPIERAMY POLSKĄ MEDYCYNĘ

W P.P.H.U. BOR-POL wspieramy polską medycynę, dostarczając specjalistyczny i innowacyjny sprzęt diagnostyczny, medyczny i laboratoryjny. Już od ponad 20 lat nasze produkty ułatwiają lekarzom, laborantom, diagnostom laboratoryjnym i weterynarzom codzienną pracę i pomagają pacjentom w całej Polsce.

W ofercie posiadamy wyroby medyczne oraz diagnostyczne in vitro potrzebne w nowoczesnych szpitalach, klinikach, prywatnych gabinetach lekarskich, centrach medycznych, punktach weterynaryjnych, na uczelniach wyższych i w przedsiębiorstwach produkcyjno-przemysłowych.

Bardzo szeroka oferta sprawia, że każdy przedstawiciel branży medycznej otrzyma to, czego potrzebuje. Znajdą Państwo u nas tak różnorodne produkty jak np. drobny sprzęt jednorazowy, pipeta elektroniczna, system do wykrywania przeciwciał w diagnostyce in vitro u alergików czy analizator biochemiczny.

Oferujemy certyfikowaną aparaturę i sprzęt czołowych producentów, takich jak BioSystems S.A., Nihon Kohden, Helena BioSciences, YD Diagnostics, nal von minden GmbH, Ultimed, Techlab, Resolution Biomedical, Nuova Aptaca, LP Italiana, Deltalab oraz PZ HTL S.A. Jesteśmy dystrybutorem tych marek. Dbamy też o bezpieczeństwo i wysoką jakość produktów, każdy z nich pozytywnie przeszedł badania oraz testy i posiada oznaczenie CE.

Twój Dystrybutor

Wyrobów Medycznych

W P.P.H.U. BOR-POL

Zależy nam na rozwoju polskiej medycyny, dlatego często prowadzimy badania, poszerzamy ofertę o nowatorski sprzęt, popularyzujemy wiedzę i sami się szkolimy. Jesteśmy tam, gdzie spotyka się branża medyczna oraz środowisko naukowe. Regularnie mogą nas Państwo spotkać na konferencjach, targach branżowych, a także na zjazdach lekarskich, sympozjach i warsztatach.

Nasi przedstawiciele regionalni docierają do dużych i małych placówek we wszystkich województwach.

Jeżeli potrzebują Państwo sprawdzonego i godnego zaufania sprzętu diagnostycznego, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nawet po zakupie czuwamy nad bezpieczeństwem i jakością. Każdy nasz produkt objęty jest opieką serwisową. Prowadzimy też szkolenia z obsługi specjalistycznego sprzętu medycznego.